Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Mälarhöjdens IK

Följ

Mälarhöjdens IK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
Mälarhöjdens IK
Välj lag

Maj 2024

Alla aktiviteter
  • 1Ons
    v.18
    • 17:00

      Träning P-13


      18:30
    • 17:30

      Träning F-14


      18:30
    • 17:30

      Träning P-16


      18:40
    • 18:00

      IFK Aspudden-Tellus Blå 1 (borta) P-15


      19:00
    • 18:00

      IFK Aspudden-Tellus Blå 2 (borta) P-15


      19:00
    • 18:20

      Träning P-12


      20:00
    • 18:30

      Träning P-14


      19:50
    • 18:30

      Träning P-15


      19:30
  • 2Tor
    • 16:40

      Träning F-13


      17:50
    • 17:00

      Träning P-12


      18:25
    • 17:30

      Träning P-16


      18:30
    • 18:15

      Träning P-14


      19:35
    • 18:30

      Träning F-15


      19:30
  • 3Fre
    • 18:00

      Segeltorps Idrottsförening Fotboll Blå (borta) F-14


      20:00
  • 4Lör
    • 09:00

      IFK Aspudden-Tellus Röd 2 (borta) P-12


      11:00
    • 09:00

      Stuvsta IF 3 (hemma) F-15


      10:00
    • 09:45

      Huddinge IF M (borta) F-13


      11:45
    • 10:00

      IF Brommapojkarna 16-27 (borta) P-16


      11:00
    • 10:00

      Segeltorps Idrottsförening Fotboll Röd (hemma) P-15


      11:00
    • 10:15

      IFK Stockholm FK 3 (borta) P-12


      12:15
    • 11:00

      Enskede IK Grå 1 (hemma) F-16


      12:00
    • 12:00

      IF Brommapojkarna 16-23 (hemma) P-16


      13:00
    • 12:45

      Bagarmossen Kärrtorp BK 3 (hemma) P-13


      14:45
    • 13:00

      Reymersholms IK 4 (hemma) P-16


      14:00
    • 13:00

      Huddinge IF MA (borta) F-16


      15:00
    • 14:00

      Hägersten SK Gul (hemma) P-14


      15:15
    • 14:00

      IFK Stockholm FK 5 (hemma) P-16


      15:00
    • 14:45

      Reymersholms IK 2 (borta) P-13


      16:45
    • 16:15

      Segeltorps Idrottsförening Fotboll Orange (borta) P-13


      18:15
  • 5Sön
    • 09:00

      IF Brommapojkarna 16-14 (borta) P-16


      10:00
    • 10:00

      KIF Söderort 2 (hemma) P-14


      11:15
    • 10:00

      Träning 2018 F/P


      11:00
    • 11:00

      Träning P-17


      12:00
    • 11:00

      Träning 2019 F/P


      12:00
    • 14:00

      IFK Aspudden-Tellus Röd 4 (hemma) P-12


      16:00
    • 14:00

      Träningsmatch mot Aspudden P-17


      15:00
    • 14:30

      Älvsjö AIK FF S (hemma) P-13


      16:30
    • 14:30

      Rönninge Salem Fotboll Gul (borta) F-14


      16:30
    • 14:30

      Träningsmatch vs Hammarby (Lag 6) P-12


      16:00
    • 16:00

      Träning MIK Allstars


      17:00
    • 17:00

      Träning MIK Allstars


      18:00
    • 18:00

      Träning MIK Sound


      19:45
  • 6Mån
    v.19
    • 16:00

      Träning P-14


      17:10
    • 17:15

      Träning MIK Sound Jun.


      18:30
    • 17:20

      Träning P-13


      18:30
    • 17:20

      Träning F-14


      18:30
    • 17:30

      Träning F-16


      18:30
    • 17:30

      Träning F-17


      18:30
    • 18:00

      Träning P-12


      19:30
    • 18:30

      Träning P-15


      19:30
  • 7Tis
    • 17:00

      Träning F-15


      18:00
    • 18:30

      Träning F-13


      19:50
    • 18:40

      Träning P-13


      19:50
  • 8Ons
    • 17:00

      Träning P-13


      18:10
    • 17:30

      Träning F-14


      18:30
    • 17:30

      Träning P-16


      18:40
    • 18:00

      Träning P-12


      19:20
    • 18:30

      VI FOTBOLL MIK Sound


      20:00
    • 18:30

      Träning P-14


      19:50
    • 18:30

      Träning P-15


      19:30
  • 9Tor
    • 08:00

      Mojen Cup Kristihimmelsfärd P-12


      17:00
    • 08:30

      Mojen Cup F-14


      13:30
    • 09:45

      Mojen cup MIK 1 P-12


      15:00
    • 10:30

      Mojen cup Lag 2 P-12


      17:45
    • 17:00

      Träning P-12


      18:25
    • 17:30

      Träning P-16


      18:30
    • 18:15

      Träning P-14


      19:35
    • 18:30

      Träning F-16


      19:30
  • 10Fre
    • 16:00

      Spontanträning P-12


      17:15
  • 11Lör
    • 10:30

      Träningsmatch vs Danderyd P-12


      11:45
    • 13:00

      Träningsmatch mot HSK P-17


      14:00
  • 12Sön
    • 09:00

      Träningsmatch mot IFK Aspudden Tellus P-14


      10:15
    • 10:00

      Träning 2018 F/P


      11:00
    • 10:00

      Träningsmatch mot Boo FF P-14


      11:30
    • 10:00

      MATCH mot Newroz FC P-15


      11:00
    • 11:00

      Träning P-17


      12:00
    • 11:00

      Träning 2019 F/P


      12:00
    • 12:45

      Träningsmatch-M mot Huddinge IF P-14


      14:00
    • 12:45

      Träningsmatch-L mot Huddinge IF P-14


      14:00
    • 14:00

      Interna träningsmatcher P16 P-16


      15:30
    • 16:00

      Träning MIK Allstars


      17:00
    • 16:00

      Träningsmatch vs Järla P-12


      17:15
    • 17:00

      Träning MIK Allstars


      18:00
    • 18:00

      Träning MIK Sound


      19:45
  • 13Mån
    v.20
    • 16:00

      Träning P-14


      17:10
    • 17:15

      Träning MIK Sound Jun.


      18:30
    • 17:20

      Träning P-13


      18:30
    • 17:20

      Träning F-14


      18:30
    • 17:30

      Träning F-16


      18:30
    • 17:30

      Träning F-17


      18:30
    • 18:00

      Träning P-12


      19:30
    • 18:30

      Träning P-15


      19:30
  • 14Tis
    • 17:00

      Träning F-15


      18:00
    • 18:30

      Träning F-13


      19:50
    • 18:40

      Träning P-13


      19:50
  • 15Ons
    • 17:00

      Träning P-13


      18:10
    • 17:30

      Träning F-14


      18:30
    • 17:30

      Träning F-13


      18:40
    • 17:30

      Träning P-16


      18:40
    • 18:00

      Träning P-12


      19:20
    • 18:00

      IFK Aspudden-Tellus Röd 1 (borta) P-15


      19:00
    • 18:30

      VI FOTBOLL MIK Sound


      20:00
    • 18:30

      Träning P-14


      19:50
    • 18:30

      Träning P-15


      19:30
    • 19:00

      IFK Aspudden-Tellus Blå 1 (borta) P-16


      21:00
  • 16Tor
    • 16:40

      Träning F-13


      17:50
    • 17:00

      Träning P-12


      18:25
    • 17:30

      Träning P-16


      18:30
    • 18:15

      Träning P-14


      19:35
    • 18:30

      Träning F-15


      19:30
    • 18:30

      Träning F-16


      19:30
  • 17Fre
    • 16:45

      Gemensam träning inför MHFF F-13


      18:00
  • 18Lör
    • 09:00

      Norsborgs IF 1 (borta) P-14


      10:15
    • 09:00

      IF Brommapojkarna 2015-11 (hemma) P-15


      10:00
    • 09:00

      Träningsmatch mot Aspudden Gul P-16


      10:00
    • 10:00

      Stuvsta IF 1 (hemma) P-15


      11:00
    • 10:15

      Reymersholms IK 7 (hemma) P-12


      12:15
    • 11:00

      Stureby SK Gul (borta) F-15


      12:00
    • 11:00

      Stuvsta IF 3 (hemma) F-16


      12:00
    • 11:30

      Svensk-Palestinska FF 2 (hemma) P-12


      13:30
    • 11:30

      Flyttad match MIK - Årsta FF P-14


      12:45
    • 12:00

      Solberga BK 2 (borta) P-16


      13:00
    • 12:00

      IFK Aspudden-Tellus Röd 1 (hemma) P-16


      13:00
    • 12:45

      Stureby SK Blå (borta) F-13


      14:45
    • 12:45

      Arameisk-Syrianska IF Röd M (hemma) P-13


      14:45
    • 13:00

      Älvsjö AIK FF Grön (hemma) P-16


      14:00
    • 14:00

      Boo FF 6 2 (hemma) P-13


      16:00
    • 16:15

      Segeltorps Idrottsförening Fotboll Orange (borta) P-13


      18:15
  • 19Sön
    • 09:00

      AIK FF 8 (borta) P-14


      10:15
    • 10:00

      Enskede IK Vit (borta) F-16


      11:00
    • 10:00

      Träning 2018 F/P


      11:00
    • 11:00

      Träning P-17


      12:00
    • 11:00

      Träning 2019 F/P


      12:00
    • 11:30

      IFK Stockholm FK 4 (borta) P-14


      12:45
    • 12:00

      Ekerö IK 2:Vit (borta) P-12


      14:00
    • 13:00

      Rönninge Salem Fotboll Gul (hemma) P-12


      15:00
    • 14:00

      Träningsmatch Aspudden P-13


      15:30
    • 15:15

      Älvsjö AIK FF Gul (borta) P-14


      16:30
    • 16:00

      Träning MIK Allstars


      17:00
    • 16:40

      Årsta FF 4 (borta) P-16


      17:40
    • 17:00

      Reymersholms IK 2 (hemma) F-13


      19:00
    • 17:00

      Träning MIK Allstars


      18:00
    • 18:00

      Träning MIK Sound


      19:45
  • 20Mån
    v.21
    • 16:00

      Träning P-14


      17:10
    • 17:15

      Träning MIK Sound Jun.


      18:30
    • 17:20

      Träning P-13


      18:30
    • 17:20

      Träning F-14


      18:30
    • 17:30

      Träning F-16


      18:30
    • 17:30

      Träning F-17


      18:30
    • 18:00

      Träning P-12


      19:30
    • 18:30

      Träning P-15


      19:30
  • 21Tis
    • 17:00

      Träning F-15


      18:00
    • 18:30

      Träning F-13


      19:50
    • 18:40

      Träning P-13


      19:50
    • 23:00

      Skicka strumpbeställning P-12


      23:30
  • 22Ons
    • 17:00

      Träning P-13


      18:10
    • 17:30

      Träning F-14


      18:30
    • 17:30

      Träning F-13


      18:40
    • 17:30

      Träning P-16


      18:40
    • 18:00

      Träning P-12


      19:20
    • 18:30

      Träning P-14


      19:50
    • 18:30

      Träning P-15


      19:30
  • 23Tor
    • 16:40

      Träning F-13


      17:50
    • 17:00

      Träning P-12


      18:25
    • 17:30

      Träning P-16


      18:30
    • 18:15

      Träning P-14


      19:35
    • 18:30

      Träning F-16


      19:30
  • 24Fre
    • 18:00

      Årsta FF 2 (borta) F-14


      20:00
  • 25Lör
    • 09:00

      Huddinge IF S (borta) F-13


      11:00
    • 09:00

      IF Brommapojkarna 2015-28 (hemma) F-15


      10:00
    • 10:00

      Älvsjö AIK FF Svart 2 (hemma) P-15


      11:00
    • 10:00

      Fotografering P-16


      10:40
    • 10:15

      Svensk-Palestinska FF 3 (hemma) P-12


      12:15
    • 10:40

      Fotografering P-14


      11:20
    • 11:00

      Boo FF F16:6 1 (hemma) F-16


      12:00
    • 11:10

      Fotografering F-13


      12:00
    • 11:15

      Solberga BK 2 (borta) P-13


      13:15
    • 11:30

      Älvsjö AIK FF R/S (hemma) P-13


      13:30
    • 11:30

      IFK Stockholm FK 3 (borta) P-12


      13:30
    • 11:30

      Hammarby IF FF 2 vit (hemma) F-14


      13:00
    • 12:00

      Segeltorps Idrottsförening Fotboll Orange (borta) P-15


      13:00
    • 12:00

      Rönninge Salem Fotboll Gul (borta) F-16


      13:00
    • 12:00

      Lag Röd: Match mot IFK Stockholm P-16


      13:00
    • 12:45

      Älvsjö AIK FF BGV (hemma) P-14


      14:00
    • 12:45

      Stureby SK Blå (hemma) P-13


      14:45
    • 13:00

      IFK Stockholm FK 6 (hemma) P-16


      14:00
    • 13:45

      Segeltorps Idrottsförening Fotboll Vit (borta) P-12


      15:45
    • 14:00

      Hammarby IF FF 22 vit (hemma) P-14


      15:15
    • 14:00

      Reymersholms IK 6 (hemma) P-14


      15:15
    • 14:00

      IFK Stockholm FK 4 (hemma) P-16


      15:00
    • 17:30

      Matchcamp P-12


      19:30
    • 17:45

      Matchcamp P-12


      20:30
  • 26Sön
    • 10:00

      IFK Stockholm FK 3 (hemma) P-14


      11:15
    • 10:00

      Huddinge IF 2016 2M (borta) P-16


      11:00
    • 10:00

      Träning 2018 F/P


      11:00
    • 10:30

      Lagfotografering 2024 P-15


      11:20
    • 11:00

      Träning P-17


      12:00
    • 11:00

      Träning 2019 F/P


      12:00
    • 11:10

      Lagfotografering 2024 F-16


      11:40
    • 11:15

      Konyaspor Kultur och IF KIF P13 Grön (borta) P-13


      13:15
    • 12:00

      IFK Stockholm FK 3 (borta) P-15


      13:00
    • 12:00

      Lag fotografering F-14


      12:30
    • 12:50

      Lagfotografering P-12


      13:50
    • 13:40

      Lagfotografering P-13


      14:40
    • 15:00

      Rönninge Salem Fotboll Svart (borta) F-13


      17:00
    • 16:00

      Träning MIK Allstars


      17:00
    • 17:00

      Träning MIK Allstars


      18:00
    • 17:30

      Djurgårdens IF FF 5 Röd (borta) P-16


      18:30
    • 18:00

      Träning MIK Sound


      19:45
  • 27Mån
    v.22
    • 16:00

      Träning P-14


      17:10
    • 17:15

      Träning MIK Sound Jun.


      18:30
    • 17:20

      Träning P-13


      18:30
    • 17:20

      Träning F-14


      18:30
    • 17:30

      Träning F-16


      18:30
    • 17:30

      Träning F-17


      18:30
    • 18:00

      Träning P-12


      19:30
    • 18:30

      Träning P-15


      19:30
  • 28Tis
    • 17:00

      Träning F-15


      18:00
    • 18:30

      Träning F-13


      19:50
    • 18:40

      Träning P-13


      19:50
  • 29Ons
    • 17:00

      Träning P-13


      18:10
    • 17:30

      Träning F-14


      18:30
    • 17:30

      Träning P-16


      18:40
    • 18:00

      Träning P-12


      19:20
    • 18:30

      Träning P-14


      19:50
    • 18:30

      Träning P-15


      19:30
    • 18:45

      Boo FF F13:2 1 (hemma) F-13


      20:45
  • 30Tor
    • 16:40

      Träning F-13


      17:50
    • 17:00

      Träning P-12


      18:25
    • 17:30

      Träning P-16


      18:30
    • 18:15

      Träning P-14


      19:35
    • 18:30

      Träning F-15


      19:30
    • 18:30

      Träning F-16


      19:30
  • 31Fre
    • 18:30

      Huddinge IF Vit MA (borta) P-14


      19:45