Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Mälarhöjdens IK

Följ

Mälarhöjdens IK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
Mälarhöjdens IK
Välj lag

April 2024

Alla aktiviteter
  • 1Mån
    v.14
    • 09:00

      Träning P-16


      10:00
    • 10:00

      Träning P-14


      11:00
    • 18:15

      Träning P-12


      19:25
  • 2Tis
  • 3Ons
    • 18:00

      Träning P-12


      19:20
  • 4Tor
  • 5Fre
  • 6Lör
    • 13:15

      Träningsmatch Danderyds SK P-13


      14:30
  • 7Sön
  • 8Mån
    v.15
  • 9Tis
    • 17:00

      Träning F-15


      18:00
    • 17:00

      Träning F-13


      18:10
    • 18:40

      Träning P-13


      19:50
  • 10Ons
    • 17:00

      Träning P-13


      18:10
    • 17:30

      Träning F-14


      18:30
    • 17:30

      Träning F-13


      18:40
    • 17:30

      Träning P-16


      18:40
    • 18:00

      Träning P-12


      19:20
    • 18:30

      Träning P-14


      19:50
    • 18:30

      Träning P-15


      19:30
  • 11Tor
    • 16:40

      Träning F-13


      17:50
    • 17:00

      Träning P-12


      18:25
    • 17:30

      Träning P-16


      18:30
    • 18:15

      Träning P-14


      19:35
  • 12Fre
  • 13Lör
    • 09:00

      Träning F-16


      10:00
    • 11:20

      Träningsmatch Arameiska-syrianska p13 gul P-13


      12:35
    • 12:00

      MIK 100 år Mälarhöjdens IK


      16:00
    • 12:00

      MIK 100 år F-14


      16:00
    • 12:00

      Mälarhöjdens Idrottsklubb 100 år P-12


      16:00
    • 12:00

      Träningsmatch mot Älvsjö (Lag Röd) P-16


      13:00
    • 12:00

      Träningsmatch mot Älvsjö (Lag Svart) P-16


      13:00
    • 13:00

      Träningsmatch mot Älvsjö AIK Röd P-14


      14:15
    • 13:00

      Match mot Aspudden P-17


      14:00
    • 13:00

      Träningsmatch mot Älvsjö (Lag Vit) P-16


      14:00
    • 13:00

      Träningsmatch mot Älvsjö (Lag Gul) P-16


      14:00
    • 14:00

      Träningsmatch mot Nacka FC P-14


      15:15
    • 14:00

      Träningsmatch mot HSK P-14


      15:15
    • 14:00

      Träningsmatch mot Hägerstens SK (Lag Blå) P-16


      15:00
  • 14Sön
    • 09:30

      Träningsmatch Årsta FF P-13


      10:45
    • 10:00

      Träning 2018 F/P


      11:00
    • 10:50

      Träningsmatch Årsta FF P-13


      12:05
    • 11:00

      Träning P-17


      12:00
    • 11:00

      Träning 2019 F/P


      12:00
    • 11:30

      Träningsmatch mot IFK Aspudden Tellus P-14


      12:45
    • 12:00

      Träningsmatch P-12


      14:00
    • 14:00

      Träningsmatch ÄAIK P-16


      15:00
    • 16:00

      Träning MIK Allstars


      17:00
    • 17:00

      Träning MIK Allstars


      18:00
    • 18:00

      Träning MIK Sound


      19:45
  • 15Mån
    v.16
    • 16:00

      Träning P-14


      17:10
    • 17:15

      Träning MIK Sound Jun.


      18:30
    • 17:20

      Träning F-14


      18:30
    • 17:20

      Träning P-13


      18:30
    • 17:30

      Träning F-16


      18:30
    • 18:00

      Träning P-12


      19:30
    • 18:30

      Träning P-15


      19:30
    • 19:30

      Tränarmöte P-12


      21:00
  • 16Tis
    • 17:00

      Träning F-13


      18:10
    • 17:00

      Träning F-15


      18:00
    • 18:40

      Träning P-13


      19:50
  • 17Ons
    • 17:00

      Träning P-13


      18:10
    • 17:30

      Träning F-14


      18:30
    • 17:30

      Träning F-13


      18:40
    • 17:30

      Träning P-16


      18:40
    • 18:00

      Träning P-12


      19:20
    • 18:00

      Föräldramöte F-14


      18:30
    • 18:30

      VI FOTBOLL MIK Sound


      20:00
    • 18:30

      Träning P-14


      19:50
    • 18:30

      Träning P-15


      19:30
    • 19:00

      IFK Aspudden-Tellus Blå 4 (borta) P-15


      20:00
  • 18Tor
    • 16:40

      Träning F-13


      17:50
    • 17:00

      Träning P-12


      18:25
    • 17:30

      Träning P-16


      18:30
    • 18:15

      Träning P-14


      19:35
    • 18:30

      Träning F-15


      19:30
  • 19Fre
  • 20Lör
    • 09:00

      IFK Aspudden-Tellus Gul 2 (borta) P-16


      10:00
    • 09:00

      KIF Söderort 1 (borta) P-15


      10:00
    • 09:00

      Sätra SK Svart (hemma) F-15


      11:00
    • 10:00

      Hägersten SK Vit (hemma) P-15


      11:00
    • 10:15

      Newroz FC (borta) P-13


      12:15
    • 10:15

      Skogås-Trångsunds FF Svart (hemma) P-12


      12:15
    • 10:15

      Svensk-Palestinska FF 2 (borta) P-12


      12:15
    • 10:45

      IFK Stockholm FK 1 (borta) F-13


      12:45
    • 11:00

      Essinge IK Svart (hemma) F-16


      12:00
    • 12:00

      KIF Söderort 3 (hemma) P-16


      13:00
    • 12:00

      Träning P-17


      13:00
    • 12:45

      Konyaspor Kultur och IF KIF P14 Vit (hemma) P-14


      14:15
    • 12:45

      Södra Juniors FC 1 (hemma) P-13


      14:45
    • 12:45

      IFK Stockholm FK 4 (borta) P-12


      14:45
    • 13:00

      Hägersten SK Röd (hemma) P-16


      14:00
    • 14:00

      Norsborg FC 1 (hemma) P-14


      15:30
    • 14:00

      Hägersten SK Gul (hemma) P-16


      15:00
    • 16:00

      Sätra SK Orange (hemma) F-14


      18:00
  • 21Sön
    • 09:00

      Hägersten SK Svart (borta) P-16


      10:00
    • 09:00

      IFK Aspudden-Tellus Röd 1 (borta) F-16


      11:00
    • 10:00

      Segeltorps Idrottsförening Fotboll Vit (hemma) P-14


      11:30
    • 10:00

      Segeltorps Idrottsförening Fotboll Blå (borta) P-14


      11:30
    • 10:00

      Träning 2018 F/P


      11:00
    • 11:00

      Träning P-17


      12:00
    • 11:00

      Hägersten SK Gul (borta) P-12


      13:00
    • 11:00

      Träning 2019 F/P


      12:00
    • 12:45

      IFK Stockholm FK 1 (borta) F-14


      14:45
    • 13:00

      Älvsjö AIK FF S (hemma) P-13


      15:00
    • 13:00

      Hägersten SK Svart (borta) P-13


      15:00
    • 14:00

      IFK Stockholm FK 2 (borta) P-14


      15:30
    • 16:00

      Träning MIK Allstars


      17:00
    • 17:00

      Träning MIK Allstars


      18:00
    • 18:00

      Träning MIK Sound


      19:45
  • 22Mån
    v.17
    • 16:00

      Träning P-14


      17:10
    • 17:15

      Träning MIK Sound Jun.


      18:30
    • 17:20

      Träning F-14


      18:30
    • 17:20

      Träning P-13


      18:30
    • 17:30

      Träning F-16


      18:30
    • 17:30

      Föräldramöte F-16


      18:30
    • 18:00

      Träning P-12


      19:30
    • 18:30

      Träning P-15


      19:30
  • 23Tis
    • 17:00

      Träning F-13


      18:10
    • 17:00

      Träning F-15


      18:00
    • 18:40

      Träning P-13


      19:50
  • 24Ons
    • 17:00

      Träning P-13


      18:10
    • 17:30

      Träning F-14


      18:30
    • 17:30

      Träning F-13


      18:40
    • 17:30

      Träning P-16


      18:40
    • 18:00

      Träning P-12


      19:20
    • 18:30

      VI FOTBOLL MIK Sound


      20:00
    • 18:30

      Träning P-14


      19:50
    • 18:30

      Träning P-15


      19:30
  • 25Tor
    • 16:40

      Träning F-13


      17:50
    • 17:00

      Träning P-12


      18:25
    • 17:30

      Träning P-16


      18:30
    • 18:15

      Träning P-14


      19:35
  • 26Fre
  • 27Lör
    • Heldag

      MIXSAMLING UG Utvecklingsgruppen

    • 09:00

      Rönninge Salem Fotboll Gul (hemma) P-15


      11:00
    • 10:00

      SAMLING MIK Sound


      00:00
    • 10:00

      Solberga BK 1 (borta) P-13


      12:00
    • 10:00

      KIF Söderort 4 (borta) P-16


      12:00
    • 10:00

      KIF Söderort 4 (hemma) P-15


      12:00
    • 10:00

      Solberga BK 1 (borta) P-15


      12:00
    • 10:00

      Assyriska Botkyrka SK (borta) F-15


      12:00
    • 10:15

      Segeltorps Idrottsförening Fotboll Vit (hemma) P-12


      12:15
    • 10:15

      Älvsjö AIK FF B/G 2 (hemma) P-12


      12:15
    • 10:30

      Sickla IF 1 (borta) F-16


      12:30
    • 11:00

      Hanvikens SK Röd (hemma) F-16


      13:00
    • 11:30

      Sätra SK Orange (hemma) F-13


      13:30
    • 12:00

      IFK Stockholm FK 1 (hemma) P-16


      14:00
    • 12:00

      Träningsmatch mot HSK P-17


      13:00
    • 12:15

      Sörskogens IF 2 (borta) P-14


      13:30
    • 12:45

      Södra Juniors FC 1 (borta) P-13


      14:45
    • 13:00

      Älvsjö AIK FF Svart (borta) P-16


      15:00
    • 13:00

      KIF Söderort 1 (hemma) P-16


      15:00
    • 14:00

      IFK Stockholm FK 2 (hemma) P-13


      16:00
    • 14:00

      Gustavsbergs IF FK Röd (hemma) F-14


      16:00
    • 15:00

      Segeltorps Idrottsförening Fotboll Röd (borta) F-13


      17:00
  • 28Sön
    • 00:00

      MIXSAMLING UG Utvecklingsgruppen


      14:00
    • 00:00

      SAMLING MIK Sound


      13:00
    • 09:00

      AIK FF 14 (borta) P-14


      10:30
    • 10:00

      Segeltorps Idrottsförening Fotboll Orange (hemma) P-14


      11:30
    • 10:00

      Träning 2018 F/P


      11:00
    • 10:15

      IFK Stockholm FK 4 (borta) P-14


      11:30
    • 11:00

      Träning P-17


      12:00
    • 11:00

      Hägersten SK Vit (borta) P-16


      13:00
    • 11:00

      Träning 2019 F/P


      12:00
    • 12:30

      Konyaspor Kultur och IF KIF P14 Grön (borta) P-14


      13:45
    • 13:20

      Årsta FF 4 (borta) P-12


      15:20
    • 13:30

      IFK Stockholm FK 1 (hemma) P-13


      15:30
    • 16:00

      Segeltorps Idrottsförening Fotboll Vit (hemma) F-13


      18:00
    • 16:00

      Träning MIK Allstars


      17:00
    • 17:00

      Älvsjö AIK FF L/S (borta) P-12


      19:00
    • 17:00

      Träning MIK Allstars


      18:00
    • 18:00

      Träning MIK Sound


      19:45
  • 29Mån
    v.18
    • 16:00

      Träning P-14


      17:10
    • 17:15

      Träning MIK Sound Jun.


      18:30
    • 17:20

      Träning F-14


      18:30
    • 17:20

      Träning P-13


      18:30
    • 17:30

      Träning F-16


      18:30
    • 18:00

      Träning P-12


      19:30
    • 18:30

      Träning P-15


      19:30
  • 30Tis
    • 17:00

      Träning F-13


      18:10
    • 17:00

      Träning F-15


      18:00
    • 18:40

      Träning P-13


      19:50