Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Mälarhöjdens IK

Följ

Mälarhöjdens IK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
Mälarhöjdens IK
Välj lag

April 2023

Alla aktiviteter
  • 1Lör
    v.13
    • 10:30

      Träning P-12


      12:00
    • 10:30

      Träning P-12


      12:00
    • 11:00

      Träning F-14


      12:00
    • 11:30

      AIK (borta) P-11


      12:30
    • 17:10

      AIK (borta) P-11


      18:10
  • 2Sön
    • Heldag

      Intressekoll Future stars cup F-14

    • 08:30

      Future stars cup. P-14


      12:00
    • 09:00

      SIK 130-ÅRSCUP Orange P-12


      13:40
    • 09:00

      Future stars cup. P-14


      12:30
    • 09:00

      Träning 2017 F/P


      10:00
    • 09:00

      Cup 2:a april - samling lag 1 & 2 P-16


      11:15
    • 09:30

      SIK 130-ÅRSCUP Blå P-12


      14:00
    • 09:30

      Cup 2:a april - samling lag 3, 09:30 P-16


      11:45
    • 10:00

      SIK 130-ÅRSCUP Röd P-12


      13:40
    • 10:00

      Träning 2018 F/P


      11:00
    • 10:00

      Cup 2:a april - samling lag 4 kl 10.00 P-16


      12:15
    • 11:00

      Träning P-16


      12:00
    • 13:00

      Future Stars Cup F-14


      17:00
    • 13:00

      Täby FK (borta) P-11


      14:00
    • 14:00

      Enebybergs IF (borta) P-11


      15:00
    • 16:00

      Träning MIK Allstars


      17:00
    • 16:00

      Träning P-15


      17:00
    • 17:00

      Träning MIK Allstars


      18:00
    • 17:00

      BP p2011 (borta) P-11


      18:20
    • 17:00

      Träning P-15


      18:00
    • 18:00

      Träning MIK Sound


      20:00
  • 3Mån
    v.14
    • 16:00

      Träning P-12


      17:10
    • 18:30

      Träning P-13


      19:30
    • 19:00

      Träning P-14


      20:00
    • 19:30

      Träning P-11


      20:40
  • 4Tis
    • 17:30

      Träning F-13


      18:40
    • 18:00

      Träning P-13


      19:15
    • 18:40

      Träning F-11


      19:50
    • 19:15

      Träning P-11


      20:30
  • 5Ons
    • 17:00

      Träning F-14


      18:10
    • 17:30

      Träning P-12


      18:40
    • 18:10

      Träning F-12


      19:20
    • 18:30

      Föräldramöte - digitalt P-11


      19:30
  • 6Tor
    • 16:20

      Träning F-11


      17:30
    • 17:30

      Träning P-12


      18:40
    • 18:10

      Träning P-13


      19:20
    • 18:30

      Träning F-13


      19:30
    • 18:40

      Träning P-11


      19:50
  • 7Fre
  • 8Lör
  • 9Sön
    • 10:00

      Träning P-16


      11:00
    • 11:00

      Träning P-14


      12:00
    • 12:00

      Rågsveds IF (borta) P-11


      13:00
  • 10Mån
    v.15
  • 11Tis
    • 16:45

      Träning P-11


      18:00
    • 17:30

      Träning F-13


      18:40
    • 18:40

      Träning F-11


      20:00
  • 12Ons
    • 17:00

      Träning F-14


      18:10
    • 17:30

      Träning P-12


      18:40
    • 18:10

      Träning F-12


      19:20
    • 18:40

      Träning P-14


      19:50
  • 13Tor
    • 17:30

      Träning P-12


      18:40
    • 18:40

      Träning P-11


      19:50
  • 14Fre
  • 15Lör
    • 10:00

      Träningsmatch P-12


      11:15
    • 12:15

      Träningsmatch MIK Vit (fd GulBlå) - Hammarby P2013.8 P-13


      13:25
    • 13:30

      Träningsmatch MIK Röd - Assyriska RÖD P-13


      14:40
    • 14:45

      Träningsmatch MIK Svart (fd GulBlå) - BKBK (Bagarmossen Kärrtorp) Svart P-13


      15:55
  • 16Sön
    • 09:00

      Träning P-16


      10:00
    • 10:00

      Norrtulls SK (borta) P-11


      12:00
    • 10:00

      Träningsmatch lag Svart P-14


      11:00
    • 10:00

      Träningsmatch lag Gul P-14


      11:00
    • 10:00

      Träning F-16


      11:00
    • 11:00

      Träningsmatch lag Vit P-14


      12:00
    • 11:00

      Träningsmatch MIK-HSK-KIF P-15


      13:00
    • 11:00

      Träning 2017 F/P


      12:00
    • 16:00

      Träning MIK Allstars


      17:00
    • 17:00

      Träning MIK Allstars


      18:00
    • 17:30

      Hanvikens SK (borta) P-11


      18:45
    • 18:00

      Träning MIK Sound


      19:30
  • 17Mån
    v.16
    • 16:00

      Träning P-12


      17:10
    • 17:10

      Träning P-13


      18:20
    • 17:15

      Träning MIK Sound Jun.


      18:30
    • 17:30

      Träning P-16


      18:30
    • 18:20

      Träning P-11


      19:30
    • 18:30

      Träning F-14


      19:30
    • 18:30

      Träning P-14


      19:45
    • 19:00

      Träning P-14


      20:00
    • 19:00

      Föräldramöte F-14


      20:30
  • 18Tis
    • 16:45

      Träning P-11


      18:00
    • 17:30

      Träning F-13


      18:40
    • 17:30

      Träning P-15


      18:30
    • 18:00

      Träning P-13


      19:15
    • 18:40

      Träning F-11


      19:50
  • 19Ons
    • 17:30

      Träning P-12


      18:40
    • 18:00

      IFK Aspudden-Tellus (borta) F-14


      19:00
    • 18:00

      IFK Aspudden-Tellus Röd 1 (borta) F-14


      20:00
    • 18:10

      Träning F-12


      19:20
    • 18:40

      Träning P-14


      19:50
    • 19:00

      IFK Aspudden-Tellus Röd 3 (borta) P-15


      21:00
    • 19:20

      Träning F-11


      20:30
  • 20Tor
    • 16:20

      Träning F-11


      17:30
    • 17:00

      Träning F-15


      18:10
    • 17:30

      Träning P-12


      18:40
    • 18:10

      Träning P-13


      19:20
    • 18:30

      Träning F-13


      19:30
    • 18:40

      Träning P-11


      19:50
  • 21Fre
  • 22Lör
    • 09:00

      IFK Aspudden-Tellus Röd 1 (hemma) F-14


      10:00
    • 09:00

      Högalids IF 1 (borta) P-15


      10:00
    • 10:00

      IFK Aspudden-Tellus Gul 1 (hemma) P-14


      11:00
    • 10:00

      Sickla IF Blå (hemma) F-12


      12:00
    • 11:00

      Essinge IK 1 (hemma) P-14


      12:00
    • 11:15

      Solberga BK Orange (borta) P-13


      13:15
    • 11:15

      Stuvsta IF 7 (hemma) P-12


      12:15
    • 12:00

      IFK Stockholm FK 1 (hemma) P-14


      13:00
    • 12:45

      Enskede IK Turbo 2 (borta) P-11


      14:45
    • 13:00

      Essinge IK 1 (hemma) F-15


      15:00
    • 13:30

      Gröndals IK Blå (borta) P-12


      14:45
    • 14:00

      MHFF-Dam tillsammans med HSK F-11


      16:00
    • 14:00

      Hägersten SK Vit (borta) P-11


      16:00
    • 14:00

      Rönninge Salem Fotboll Gul (hemma) P-15


      15:00
    • 15:15

      Hammarby IF FF 30 grön (borta) P-11


      17:15
  • 23Sön
    • 09:00

      Fisksätra IF 1 (borta) F-13


      11:00
    • 09:00

      Huddinge IF 2013:5 2 (borta) P-13


      11:00
    • 09:00

      Träning P-16


      10:00
    • 10:00

      Huddinge IF 2011:2 2 (hemma) P-11


      12:00
    • 10:00

      Enskede IK 1 (hemma) F-13


      11:30
    • 10:00

      Träning F-16


      11:00
    • 10:00

      Träning 2018 F/P


      11:00
    • 10:15

      Bagarmossen Kärrtorp BK Svart (borta) F-11


      12:15
    • 11:00

      Örby IS Röd (borta) P-14


      12:00
    • 11:00

      Träning 2017 F/P


      12:00
    • 11:15

      Årsta FF 4 (hemma) P-13


      13:15
    • 11:15

      Huddinge IF 2012:2 2 (hemma) P-12


      13:15
    • 12:30

      Huddinge IF 2013:5 1 (hemma) P-13


      14:30
    • 13:30

      Träningsmatch P-16


      14:30
    • 14:30

      Årsta FF 3 (borta) P-14


      15:30
    • 14:30

      Karlbergs BK Svart 2 (borta) P-11


      16:30
    • 16:00

      Träning MIK Allstars


      17:00
    • 17:00

      Träning MIK Allstars


      18:00
    • 17:30

      Sollentuna FK Syd 2 (hemma) F-11


      19:30
    • 18:00

      Träning MIK Sound


      19:40
  • 24Mån
    v.17
    • 16:00

      Träning P-12


      17:10
    • 17:10

      Träning P-13


      18:20
    • 17:15

      Träning MIK Sound Jun.


      18:30
    • 17:15

      Träning F-12


      18:30
    • 17:30

      Träning P-16


      18:30
    • 18:20

      Träning P-11


      19:30
    • 18:30

      Träning F-14


      19:30
    • 19:00

      Träning P-14


      20:00
  • 25Tis
    • 16:45

      Träning P-11


      18:00
    • 17:30

      Träning F-13


      18:40
    • 17:30

      Träning P-15


      18:30
    • 18:00

      Träning P-13


      19:15
    • 18:40

      Träning F-11


      19:50
  • 26Ons
    • 17:00

      Träning F-14


      18:10
    • 17:30

      Träning P-12


      18:40
    • 18:10

      Träning F-12


      19:20
    • 18:30

      Träning P-15


      19:30
    • 18:40

      Träning P-14


      19:50
    • 19:20

      Träning F-11


      20:30
  • 27Tor
    • 16:20

      Träning F-11


      17:30
    • 17:00

      Träning F-15


      18:10
    • 17:30

      Träning P-12


      18:40
    • 18:10

      Träning P-13


      19:20
    • 18:30

      Träning F-13


      19:30
    • 18:40

      Träning P-11


      19:50
  • 28Fre
  • 29Lör
    • 08:15

      Sollentuna Fotboll IF (borta) P-11


      09:20
    • 09:00

      IFK Stockholm FK 3 (borta) P-13


      11:00
    • 09:00

      Hägersten SK Gul (hemma) F-14


      10:00
    • 09:00

      Hägersten SK Svart (hemma) F-14


      11:00
    • 09:30

      Norsborg FC 1 (borta) P-12


      11:30
    • 10:00

      Norsborg FC 1 (hemma) F-11


      12:00
    • 10:00

      Arameisk-Syrianska IF 2 (borta) P-14


      11:00
    • 10:00

      AIK FF 13 (hemma) P-11


      12:00
    • 10:15

      Tungelsta IF 1 (borta) F-12


      12:15
    • 10:15

      Träningsmatch P-12


      11:30
    • 11:00

      Älta IF röd (borta) P-14


      12:00
    • 11:00

      Essinge IK 2 (hemma) P-15


      12:00
    • 11:15

      Nacka FC 3 (hemma) P-11


      13:15
    • 11:15

      Essinge IK 1 (hemma) P-11


      13:15
    • 12:00

      Älvsjö AIK FF Blå 1 (borta) F-15


      14:00
    • 12:00

      IFK Aspudden-Tellus Blå 1 (hemma) P-15


      13:00
    • 13:00

      Rönninge Salem Fotboll Blå (hemma) P-14


      14:00
    • 13:00

      P16 Miniliga: MIK - DIF P-16


      14:00
  • 30Sön
    • 09:00

      IFK Aspudden-Tellus Gul 2 (borta) P-14


      10:00
    • 09:00

      Träning P-16


      10:00
    • 09:00

      Träning P-14


      10:00
    • 10:00

      Älvsjö AIK FF Svart 2 (hemma) P-11


      12:00
    • 10:00

      Sickla IF 1 (hemma) F-13


      12:00
    • 10:00

      Träning F-16


      11:00
    • 10:00

      Träning 2018 F/P


      11:00
    • 11:00

      Träning 2017 F/P


      12:00
    • 11:15

      Segeltorps IF Vit (hemma) P-13


      13:15
    • 11:15

      Huddinge IF 2012:1 2 (hemma) P-12


      13:15
    • 11:30

      Hammarby IF FF 30 vit (borta) P-11


      13:30
    • 12:00

      Huddinge IF Vit 1 (borta) P-15


      13:00
    • 12:30

      IFK Aspudden-Tellus Gul 1 (hemma) P-13


      14:30
    • 13:45

      Newroz FC (borta) P-13


      15:45
    • 16:30

      Hammarby IF FF 2 grön (borta) F-11


      18:30